Potęgujemy rozwój
Doradztwo w zakresie projektów unijnych

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów i odbierz do 80% dofinansowania unijnego na usługi rozwojowe

Czy wiecie, że niektóre usługi rozwojowe świadczone przez ekspertów pracujących dla firmy Najda Consulting można nabyć za 20% ich wartości? Podpowiadamy, jak prosto można skorzystać z dofinansowania unijnego w tym zakresie. Skorzystanie z tych usług to doskonały sposób na zwiększenie kompetencji kadry pracowniczej i prosty przepis na rozwój twojej firmy.

 

Jak pozyskać usługi eksperckie z 80% dofinansowaniem unijnym?

Jest to możliwe dzięki istniejącej Bazie Usług Rozwojowych – BUR. To ogólnodostępna, bezpłatna platforma ofert usług rozwojowych, m.in.: doradztwa, mentoringu, szkoleń czy coachingu. Korzystanie z tych usług pozwala mikro, małym lub średnim firmom rozwijać swoje kompetencje oraz realizować cele edukacyjne i biznesowe.
Baza ta została stworzona głównie z myślą o potrzebach przedsiębiorców i ich pracowników.
Aby skorzystać z potencjału i wiedzy naszej firmy wystarczy wejść na nasz profil w bazie BUR: Profil Najda Consulting – BUR i znaleźć przykładowe usługi doradztwa. Przedstawione tam propozycje można traktować jako inspirację dla usługi stworzonej pod konkretnie potrzeby przedsiębiorstwa.

Jak pozyskujemy dofinansowanie? Czy jest to skomplikowane?

Pozyskanie dofinansowania do 80% na usługi doradcze opisane na naszym profilu w BUR jest banalnie proste. Niezbędna dokumentacja jest przygotowywana przez naszego specjalistę w tym zakresie – panią Kamilę Brodzińską – Kawkę. Po naszej stronie znajduje się także pomoc w odpowiednim rozliczeniu dofinansowania po wykonanej usłudze. Następuje ono w terminie do 14 dni.

Przykładowe usługi rozwojowe na które pozyskaliśmy dla naszych klientów dofinansowanie unijne w wysokości 80%

1. Strategie poprawy efektywności w pracy – zarządzanie czasem, planowanie, nawyki, organizacja celów.

Cel usługi:
Nabycie wiedzy z zakresu różnorodnych technik poprawy wydajności i efektywności w pracy, jej organizacji i zarządzania czasem. Sposoby właściwego planowania i realizacji celów, organizacji pracy w firmie oraz budowania jakościowych nawyków, które wpływają na poszczególne procesy. Poznanie narzędzi, które pomagają porządkować pracę i oszczędzać czas.

Zobacz referencje naszego klienta na temat tej usługi – kliknij link: referencje “Strategie poprawy efektywności w pracy

2. Doradztwo w zakresie zmiany formy prawnej prowadzonej działalności gospodarczej w kontekście ochrony interesów prawno podatkowych, przekształcenie jednoosobowej działalności gospodarczej w Spółkę z o.o. spółkę komandytową. Dostosowanie działalności Spółki do zmian przepisów prawa podatkowego na 2019r.

Cel usługi:
Beneficjent usługi doradczej nabył wiedzę z zakresu prawa podatkowego, prawa handlowego w odniesieniu do Spółki z o.o. spółka komandytowa, ponadto nabył praktyczne umiejętności obsługi programów finansowo – księgowych (pakiet INSERT) niezbędne do samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki temu szkoleniu uczestnik rozwinie w przyszłości potencjał samodoskonalenia się w obszarze działań księgowych.

3. Budowanie strategii marketingowej w oparciu o Facebook Marketing z wykorzystaniem Driving Data Marketing.

Cel usługi:
Celem usługi jest zwiększenie konkurencyjności mikroprzedsiębiorstwa działającego na rynku restauracyjnym. Tworzenie skutecznych kampanii marketingowych w oparciu o Growth Hacking Marketing przez narzędzie jakim są Facebook Ads jest współcześnie podstawą komunikacji z potencjalnymi klientami. Umiejętność rozdzielania i wyławiania odpowiednich statystyk jest kluczową sprawą w budowaniu budżetów reklamowych. Przedsiębiorca poprzez zaznajomienie się z regulaminami Facebook Ads nabył umiejętność sprawnego poruszania się w podstawowych zagadnieniach reklam w polskim środowisku social media. Usługa zwiększa kompetencje w zarządzaniu sprzedażą usług lokalu i jest niezbędna do opanowania kolejnych zaawansowanych narzędzi marketingowych Growth Hacking Marketingu.

4. Nabycie kompetencji przez kadrę kierowniczą oraz pracowników do przygotowania i wdrożenia planu naprawczego w firmie.

Cel usługi:
Celem usługi jest nabycie kompetencji kadry kierowniczej i pracowników, by stworzyć i wdrożyć działania naprawcze w firmie. Dzięki nim poprawi się efektywność organizacji z poziomu relacji, struktury oraz kultury organizacji w oparciu o koncepcję Pięciu Poziomów Logicznych Analizy Transakcyjnej.
Właściciele firmy nauczyli się jak pozyskać informacje o procesach i mapach, standardach, niepisanych normach oraz rozłożeniu energii w działaniach.
Finalnie usługa umożliwiła nabycie kompetencji dających możliwość zbudowania w firmie spójnej i wydajnej polityki zarządzania zasobami i procesami w oparciu o potencjał organizacji.

Co zrobić, by skorzystać z dofinansowania unijnego z BUR?

Jeżeli pragniesz zwiększyć kompetencje kadry pracowniczej a wyżej wymienione przykłady usług doradczych wpisują się w strategię szkoleń przewidzianych w Twojej firmie – skontaktuj się z nami!

Jeżeli nie znalazłeś usługi, której szukasz – także skontaktuj się z nami. Po zapoznaniu się z twoimi potrzebami, sprawdzimy jak możemy Ci pomóc w ramach dotacji unijnych na świadczenie usług rozwojowych.

Specjalista ds. projektów doradczych i szkoleniowych – Kamila Brodzińska – Kawka – tel: 572 343 930
mail: k.brodzinska@najdaconsulting.pl

PREZENTACJE NASZYCH PROJEKTÓW

Obejrzyj projekty unijne, które pozyskaliśmy dla klientów oraz inwestycje, którymi zarządzaliśmy i prowadziliśmy nadzór inwestorski