Potęgujemy rozwój
Doradztwo w zakresie projektów unijnych

Zaktualizuj strategię firmy na czas trwania epidemii COVID-19 – indywidualne szkolenia dla przedsiębiorców dofinansowane do 80%

Firma Najda Consulting dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zdobyciu międzynarodowego certyfikatu (zobacz nasz  DEKRA Certification) ma prawo świadczyć usługi rozwojowe realizowane za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych, na które można uzyskać refundację kosztów do 80% .

Jako firma chcemy pomóc przedsiębiorcom  w czasie epidemii COVID-19, mamy bowiem świadomość że jej skutki dotknęły większość podmiotów działających na rynku.  W wielu przypadkach należy pilnie zmodyfikować strategię marketingową przedsiębiorstwa. Te kilka miesięcy pokazało bowiem, jak wiele zachowań klientów uległo zmianie, a ich aktywność przeniosła się głównie do internetu oraz do social mediów.

W związku z tym przygotowaliśmy warsztaty „Marketing w nowej rzeczywistości”, które pomogą firmom w zbudowaniu takiego wizerunku marki  w internecie i social mediach, który będzie skuteczną odpowiedzią na oczekiwania klienta w dobie koronawirusa. Koszt udziału w tym szkoleniu może zostać zrefundowany do wysokości 80% ceny. Poniżej przedstawiamy ogólny program, który zostanie indywidualnie zaadaptowany do specyfiki i potrzeb danej firmy.

SZKOLENIE: „Marketing w nowej rzeczywistości”

Pandemia Covid-19 przyniosła ze sobą sporo zmian, a jedną z ważniejszych było szybsze przeniesienie swoich usług, obsługi i sprzedaży do sieci. Czy wszystkie firmy nadążyły za tym wyzwaniem?

🔵Facebook – 19,3mln 🔵Instagram – 8mln 🔵 Linkedin – 3,9mln ➡️ to ilości użytkowników poszczególnych portali społecznościowych w Polsce. Obok takich liczb nie można przejść obojętnie. Jeśli jesteś przedsiębiorcą – musisz zadbać o wizerunek swojej firmy w sieci.

Badania nie pozostawiają złudzeń: według analizy Accenture aż 2/3 firm nie ma żadnej strategii wsparcia sprzedaży w mediach społecznościowych. Co więcej, aż 93% sprzedawców nigdy nie było przeszkolonych z social media.

Widząc ogromne zapotrzebowanie na wiedzę – tak niezbędną w nowej rzeczywistości rynkowej –  przygotowaliśmy dla Państwa cykl dofinansowanych szkoleń z zakresu marketingu. Program został podzielony na 5 najważniejszych modułów z punktu widzenia właściciela firmy, któremu zależy na budowaniu marki online.

Podczas warsztatów poruszymy następujące tematy:

1. Strategia marketingowa oraz budowa marki osobistej – dlaczego strategia jest ważna | jak się przygotować do jej stworzenia | etapy tworzenia | jak budować silne marki

2. Content marketing – jak przygotowywać dobre treści marketingowe i sprzedażowe | jak tworzyć atrakcyjne oferty

3. Social media – Facebook / Linkedin / Instagram oraz TikTok / narzędzia do wykorzystania w social media | inspiracje i pomysły | tworzenie materiałów

4. Reklama w social media – jak tworzyć skuteczne kampanie reklamowe na FB i Instagramie

5. Chatboty – nowoczesne rozwiązanie do komunikacji | zalety | warsztaty z tworzenia chatbota dla naszej firmy.

Na szkolenia zapraszamy zarówno właścicieli jak i osoby zajmujące się marketingiem w swoich firmach. Program został ułożony w taki sposób aby mogły wziąć w nim udział zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z marketingiem jak również i pracownicy posiadający większe doświadczenie.

Przygotowaliśmy dla Państwa dużo fachowej wiedzy oraz ćwiczeń, które pomogą w codziennej pracy.

Przykład zrealizowanego szkolenia z 80% refundacją kosztów

Przykładem podobnej usługi rozwojowej z dziedziny marketingu internetowego, która została zrealizowana przez firmę Najda Consulting i dofinansowana w 80% jest szkolenie przeprowadzone dla firmy  „WONAR HIERONIM ŁANGOWSKI ”  pod nazwą: “Budowanie strategii marketingowej w oparciu o Facebook Marketing z wykorzystaniem Driving Data Marketing“. Celem szkolenia było podniesienie kompetencji uczestników związanych z tematem tworzenia skutecznych kampanii marketingowych w oparciu o Growth Hacking Marketing poprzez narzędzie jakim jest Facebook Ads.

Zobacz przykłady innych szkoleń, które otrzymały 80% refundację kosztów: Usługi doradcze i szkoleniowe dofinansowane ze środków unijnych

🔵🔵🔵 Pytania związane z oferowanymi szkoleniami realizowanymi za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych, na które można uzyskać refundację kosztów do 80% prosimy wysyłać na adres:  office@najdaconsulting.pl

 

PREZENTACJE NASZYCH PROJEKTÓW

Obejrzyj projekty unijne, które pozyskaliśmy dla klientów oraz inwestycje, którymi zarządzaliśmy i prowadziliśmy nadzór inwestorski