Potęgujemy rozwój
Doradztwo w zakresie projektów unijnych

Najda Consulting w nowej siedzibie

Firma Najda Consulting sp. z o.o. s.k. zmieniła lokalizację swojego biura. Spółka przeniosła się z ul. Ks. Piotra Ściegiennego 27/14 do nowoczesnego kompleksu biurowego Cukrowa Office, zlokalizowanego przy ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 1/23 . W związku z tym podajemy aktualny nr telefonu 091 350 81 83 (pozostałe numery będą aktywne 26.06.2019).

Nowe biuro Najda Consulting

Rozwój oznacza zmiany!

W nowym biurze przygotowano nowe stanowiska pracy dla obecnych i przyszłych pracowników, salę
spotkań oraz nowoczesną i przestronną salę konferencyjną.
“Zmiana biura to ważny krok w działalności firmy, która z roku na rok notuje dynamiczny rozwój. Dzięki nowej powierzchni biurowej, jesteśmy w stanie lepiej wspierać efektywność pracowników, a także formalnie wyodrębnić z naszej struktury nowe działy organizacyjne. Nowa siedziba to nie tylko nowa lokalizacja, ale i nowe podejście do tego, w jaki sposób nasi pracownicy ze sobą współpracują. To także zwiększenie komfortu naszych klientów i partnerów” – powiedział prezes firmy Andrzej Najda.

Obecne biuro firmy zapewnia komfortowe warunki pracy zarówno dla pracowników, jak i wszystkich klientów. Duża sala konferencyjna, parking, dogodne położenie komunikacyjne, to tylko niektóre zalety nowej siedziby.

Zapraszamy do obejrzenia galerii ze zdjęciami naszego nowego biura (kliknij, aby powiększyć):

 

Nowa struktura organizacyjna

Dzięki nowej powierzchni biurowej firma Najda Consulting będzie mogła zatrudnić 17 pracowników.

Zmianie uległa także struktura organizacyjna firmy. Obecnie przedstawia się następująco:
1. Dział doradztwa unijnego i krajowego
2. Dział rozliczeń projektów
3. Dział realizacji projektów inwestycyjnych

Jesteśmy pewni, że w naszej nowej siedzibie będziemy mogli jeszcze lepiej pracować dla naszych klientów i dalej rozwijać się tak dynamicznie, jak do tej pory. Zapraszamy!

PREZENTACJE NASZYCH PROJEKTÓW

Obejrzyj projekty unijne, które pozyskaliśmy dla klientów oraz inwestycje, którymi zarządzaliśmy i prowadziliśmy nadzór inwestorski