Potęgujemy rozwój
Doradztwo w zakresie projektów unijnych

“Zabytki są naszą dumą, a ich ratowanie to obowiązek. Droga do zdobycia dotacji na ten cel nie jest taka trudna” – A. Najda dla portalu infor.pl

Niedawno na portalu infor.pl ukazał się wywiad z Andrzejem Najdą na temat możliwości zdobycia dofinansowania unijnego na renowację zabytków. Jak wyjaśnia szef naszej firmy, o wsparcie prac renowacyjnych zabytku może starać się każdy, kto zgodnie z prawem jest jego właścicielem lub posiada prawo do dysponowania daną nieruchomością. I tak mogą to być  osoby fizyczne, spółki, jednostki samorządu terytorialnego, instytucje kultury oraz inne jednostki organizacyjne, które są w posiadaniu obiektu wpisanego do rejestru zabytków. Cały artykuł znajdziecie tutaj:Fundusze unijne na renowację zabytków“.

 

Dofinansowanie na renowację zabytków – niektóre osiągnięcia Najda Consulting

Przeczytaj o naszym niedawnym sukcesie dotyczącym pozyskiwania funduszy unijnych dla dziedzictwa kulturowego. Pierwsza w tym roku decyzja Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – prof. Piotra Glińskiego, związana z dofinansowaniem z funduszy Unii Europejskiej odnosiła się do projektu opracowanego przez naszą firmę.

Przygotowany projekt dotyczy prac konserwatorsko – restauratorskich w zabytkowej Kolegiacie pw. N.M.P. Królowej Świata w Stargardzie. Otrzymał on dofinansowanie w wysokości 17 604 596,05 zł. Więcej:


Fundusze Europejskie dla dziedzictwa kulturowego: spektakularny sukces firmy Najda Consulting


Obejrzyj także filmik z prac w Kościele pw Wniebowzięcia NMP w Gryficach. Dla tego projektu pozyskaliśmy dotację unijną na remont tego zabytkowego obiektu oraz pełniliśmy rolę Inżyniera Kontraktu.

PREZENTACJE NASZYCH PROJEKTÓW

Obejrzyj projekty unijne, które pozyskaliśmy dla klientów oraz inwestycje, którymi zarządzaliśmy i prowadziliśmy nadzór inwestorski