Potęgujemy rozwój
Doradztwo w zakresie projektów unijnych

Magazyn Fundusze Europejskie: wywiad z Andrzejem Najda – właścicielem Najda Consulting

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem jaki udzielił Pan Andrzej Najda redaktorowi naczelnemu ogólnopolskiego magazynu Fundusze Europejskie. Magazyn jest już dostępny w Empikach w całej Polsce.

 

“… W ostatnich latach możemy się pochwalić zrealizowaniem kilku ważnych inwestycji w województwie. Wśród tych najważniejszych możemy wymienić:

  • budowę Centrum Dialogu Przełomy na placu Solidarności w Szczecinie – inwestycja zajęła I miejsce w konkursie na przestrzeń publiczną w Europie,
  • wprowadzenie nowej formy zagospodarowania Promenady Gwiazd w Międzyzdrojach,
  • rewitalizację nadmorskiej kolei wąskotorowej w Gminie Rewal – produkt turystyczny Polski,
  • uzbrojenie strefy inwestycyjnej w Stargardzie, gdzie powstała fabryka Bridgestone,
  • połączenie mostowo-drogowe w celu skomunikowania terenów inwestycyjnych Gryfia Biznes Parktereny postoczniowe, na których powstała fabryka produkująca wielkogabarytowe podstawy do wież wiatrowych montowanych na morzu –  powiedział  w wywiadzie Andrzej Najda.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe wsparcie doradcze i inżynieryjne, dzięki czemu nasza praca przy danym projekcie nie kończy się na pierwszym etapie współpracy w zakresie pozyskania dofinansowania i przygotowania niezbędnych dokumentów i analiz. Zajmujemy się również zarządzaniem projektami wraz z rozliczeniem dofinansowania unijnego. Zatrudniamy też kadrę inżynierów, w związku z tym podejmujemy się również pełnienia nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych. ” – wyjaśnia szef  Najda Consulting.

Kliknij, aby przeczytać cały wywiad:

wywiad – Fundusze Europejskie

PREZENTACJE NASZYCH PROJEKTÓW

Obejrzyj projekty unijne, które pozyskaliśmy dla klientów oraz inwestycje, którymi zarządzaliśmy i prowadziliśmy nadzór inwestorski