Potęgujemy rozwój
Doradztwo w zakresie projektów unijnych

Rozliczanie dotacji unijnych przez ekspertów: Najda Consulting rozlicza projekt Hotel Król Plaza w Jarosławcu

Klienci, którzy rozpoczynają współpracę z naszą firmą podczas przygotowania wniosku o dofinansowanie unijne, zwykle decydują się po otrzymaniu dotacji na dalszą długofalową kooperację. Jako uznany ekspert w działaniach związanych m.in. z zarządzaniem  projektami unijnymi – często świadczymy także usługę polegającą na zarządzaniu projektem , który otrzymał dofinansowanie w oparciu o aplikację przygotowaną przez nasz zespół.

Przykładem takiego działania jest projekt pn.  ”Zwiększenie świadczonych usług hotelarskich wraz z wdrożeniem innowacyjnych technologii w zakresie produkcji piwa i pieczywa”  którego wnioskodawcą jest Ryszard Król PPHiUT “RÓŻA WIATRÓW” Hotel Król Plaza. Firma Najda Consulting pozyskała dofinansowanie na ten projekt. Uzyskał on w konkursie 1 miejsce na liście rankingowej z wynikiem 81 punktów oraz kwotą dofinansowania 5 873 535,25 zł (więcej we wpisie: Ponad 10 mln zł dotacji na projekty w Specjalnej Strefie Włączenia pozyskane przez Najda Consulting!). Aktualnie nasza firma świadczy usługę zarządzania i rozliczenia projektu.

Wizualizacja: Hotel Król Plaza w Jarosławcu

Wizualizacja: Hotel Król Plaza w Jarosławcu

Dzięki otrzymanej dotacji już w 2021 roku w Jarosławcu powstanie imponujący hotel z dwoma basenami – w tym jednym ulokowanym na dachu obiektu w sąsiedztwie sauny i jacuzzi. Wartość całej inwestycji wynosi ponad 35 mln zł.

Firma  Najda Consulting odpowiedzialna jest za:

  • zarządzanie procesem rozliczenia przyznanego dofinansowania;
  • przygotowanie przetargów na wybór wykonawców/dostawców ( w tym dostawcy minibrowaru restauracyjnego oraz dostawcy wyposażenia technologii basenowej).

Szczegóły projektu oraz najnowsze informacje z ostatniej naszej wizyty na placu budowy znajdują się poniżej.

Wizualizacja: Hotel Król Plaza w Jarosławcu

Wizualizacja: Hotel Król Plaza w Jarosławcu

Beneficjent

Ryszard Król PPHiUT  “RÓŻA WIATRÓW” Hotel Król Plaza

Projekt

”Zwiększenie świadczonych usług hotelarskich wraz z wdrożeniem innowacyjnych technologii w zakresie produkcji piwa i pieczywa”

Szczegóły projektu

Przedmiotem projektu jest wyposażenie nowo budowanego obiektu hotelowego z 216 pokojami wraz z instalacją minbrowaru, dzięki którym firma wprowadzi na rynek nowe produkty i usługi. Dzięki zakupionemu wyposażeniu wnioskodawca będzie mógł produkować innowacyjne produkty takie jak: piwo oraz pieczywo na bazie ekologicznego orkiszu oraz świadczyć nowe innowacyjne usługi strefy Wellness&Spa. Innowacyjna technologia produkcji piwa oraz pieczywa, która zostanie wdrożona w wyniku realizacji projektu, została opracowana przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny. Jej zastosowanie pozwoli na produkcję innowacyjnych na skalę międzynarodową produktów bazujących na ekologicznym orkiszu.

Zakres rzeczowy projektu obejmuje:

  1. Wyposażenie nowobudowanego obiektu hotelowego
  2. Zakup i instalacja urządzeń do produkcji piwa
  3. Zakup wyposażenia restauracyjnego i hotelowego.

Planowany termin zakończenia realizacji inwestycji projektu to 31.03.2021 r.

Wizualizacja: Hotel Król Plaza w Jarosławcu

Wizualizacja: Hotel Król Plaza w Jarosławcu

Postępy prac, za które odpowiedzialna jest firma Najda Consulting – aktualny stan na 06.2020

1.Etap inwestycji: roboty budowlane

Etap poza  zakresem projektu – w trakcie realizacji.

2. Etap inwestycji: zakup linii browarniczej

Etap znajduje się w trakcie realizacji – wybrany został dostawca urządzeń. Termin zakończenia montażu linii browarniczej – 31.12.2020.

3. Etap inwestycji: zakup technologii basenowej

Etap znajduje się w trakcie realizacji –  wybrany został  dostawca sprzętu. Termin zakończenia montażu – 31.12.2020.

4. Etap inwestycji: zakup wyposażenia i dostosowanie pomieszczeń w nowo wybudowanym obiekcie

Zakup wyposażenia zaplanowany jest na przełom roku 2020/2021. Zadanie dotyczy zakupu wyposażenia i dostosowanie pomieszczeń w nowo wybudowanym obiekcie. Zostanie zakupione wyposażenie apartamentów, wyposażenie części wspólnych, wyposażenie restauracji, kuchni, sali konferencyjnej, baru, recepcji, pralni.

Zdjęcia przedstawiające aktualny stan:

 

Hotel Król Plaza w Jarosławcu

PREZENTACJE NASZYCH PROJEKTÓW

Obejrzyj projekty unijne, które pozyskaliśmy dla klientów oraz inwestycje, którymi zarządzaliśmy i prowadziliśmy nadzór inwestorski