Potęgujemy rozwój
Doradztwo w zakresie projektów unijnych

Ponad 10 mln zł dotacji na projekty w Specjalnej Strefie Włączenia pozyskane przez Najda Consulting!

Z przyjemnością informujemy, że firma Najda Consulting pozyskała dofinansowanie dla trzech projektów w ramach konkursu działanie 1. 6 „Tworzenie nowych miejsc pracy na obszarze Specjalnej Strefy Włączenia” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

nowe miejsce pracy dzięki dotacjom

Na liście projektów do dofinansowania znalazło się tylko 9 projektów – w tym 3 projekty przygotowane przez naszą firmę!

Pierwsze miejsce na liście

Projekt dla firmy PPHiUT Ryszard Król pn.: ”Zwiększenie świadczonych usług hotelarskich wraz z wdrożeniem innowacyjnych technologii w zakresie produkcji piwa i pieczywa” którego wnioskodawcą jest Ryszard Król PPHiUT “RÓŻA WIATRÓW” Hotel Plaza uzyskał 1 miejsce z wynikiem 81 punktów oraz kwotą dofinansowania 5 873 535,25 zł.

Przedmiotem projektu jest wyposażenie nowo budowanego obiektu hotelowego wraz z instalacją minbrowaru,  dzięki którym firma wprowadzi na rynek nowe produkty i usługi. Dzięki zakupionemu wyposażeniu wnioskodawca będzie mógł produkować  innowacyjne produkty takie jak: piwo oraz pieczywo na bazie ekologicznego orkiszu oraz świadczyć nowe innowacyjne usługi strefy Wellness&Spa.  Innowacyjna technologia produkcji piwa oraz pieczywa, która zostanie wdrożona w wyniku realizacji projektu, została opracowana przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny. Jej zastosowanie pozwoli na produkcję innowacyjnych na skalę międzynarodową produktów bazujących na ekologicznym orkiszu.

Drugie miejsce na liście

Projekt dla Mac Drew Spółka z o.o. „Wdrożenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych w zakresie produkcji palet oraz usługi przecierania w przedsiębiorstwie MAC DREW
Sp. z .o.o.”
uzyskał  wynik oceny na poziomie 79,5 pkt. Wynik ten pozwolił na zajęcie 2 miejsca na liście projektów oraz pozyskanie dofinansowania w wysokości 3 774 100,00 zł.

Przedmiotem projektu jest realizacja prac budowlanych oraz zakup i montaż nowoczesnych środków trwałych do zakładu produkcyjnego działającego w branży produkcji drzewnej. Realizacja projektu umożliwi wdrożenie na rynek innowacyjność produktową oraz procesową. Dzięki realizacji inwestycji Wnioskodawca stanie się wiodącym producentem palet na rynek polski i zagraniczny.

Siódme miejsce na liście

Projekt dla firmy Klif Agnieszka Jesionka: „Wdrożenie innowacyjnych usług pralniczych przez przedsiębiorstwo Agnieszka Jesionka “KLIF” w Wolinie” o wartości przyznanego dofinansowania w wysokości 694 650,00 zł zajął 7 miejsce oraz uzyskał wynik oceny 74,5 pkt.

Dzięki zakupowi i montażowi nowoczesnych środków trwałych do zakładu pralniczego w Wolinie, możliwe będzie wdrożenie na rynek nowych innowacyjnych usług pralniczych dla branży hotelowej.

Serdecznie gratulujemy naszym klientom i życzmy powodzenia w dalszej realizacji inwestycji!

PREZENTACJE NASZYCH PROJEKTÓW

Obejrzyj projekty unijne, które pozyskaliśmy dla klientów oraz inwestycje, którymi zarządzaliśmy i prowadziliśmy nadzór inwestorski